Hledáte nit, která vydrží?

Každý má určitě doma nějakou tu nit a jehlu pro případ, že se mu utrhne knoflík nebo udělá dírka na ponožce. Nitě jsou potřeba nejen k šití, ale i k výrobě dekorací nebo prostě jen k udělání uzlíku na sáčku a podobně. Využití nití se najde jistě spousta. Ocení je ale zejména lidé, kteří šijí. Šití je nejen zdrojem obživy, ale i hezký a příjemný koníček. V obou případech ale není možné šít bez nití. Ty by měly být tím prvním, co si každá švadlenka nebo krejčí pořídí.

špulky nití

Náš e-shop má skutečně velký výběr nití. Existují dva druhy nití – bavlněné a polyesterové. Proč zvolit právě ty polyesterové? Mají daleko lepší vlastnosti než nitě bavlněné. Jsou pevnější, odolnější, a hlavně je jich mnohem větší výběr. Pokud potřebujete mít v zásobě více barva než jen bílou a černou, rozhodně zvolte polyesterovou nit.

Nitě u nás najdete k ručnímu šití i pro použití na strojích
Nezáleží na tom, zda šijete ručně či na stroji. U nás si nitě vybere každý, i ten kdo si opravdu jen někdy v rukách přišije knoflík. Nitě máme například v návinu 45 metrů a nebo 200 metrů, které vám vydrží déle. Samozřejmostí jsou nitě určené k upevnění na šicí stroj.
Máme klasické barvy, a dokonce u nás najdete i velmi netradiční odstíny. Jedním z nich je fosforově žlutá barva, která dokonce svítí ve tmě. Ta se bude líbit hlavně dětem.
Kromě základních barev máme i barvy metalické – zlatou a stříbrnou – které oceníte například při výrobě dekorací na Vánoce či k šití ubrusů nebo k šití vánočního prostírání. Fantazii se meze nekladou.

modré nitě

Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo rád šije, máme pro vás tip na velmi dobrý dárek. Tím jsou sady nití. Každý člověk, který se něčím zabývá, určitě ocení právě prakticky dárek, a tím sada kvalitních a pevných nití bezpochyby je. Mnoho nití na trhu nevydrží ani první steh, s našimi nitěmi budete nadmíru spokojeni.