Pravidla oblékání pro boubelky

Pro každou z nás je téma naší postavy moc důležité. A jelikož se potkáváme každý den je hodně aktuální. A řešíme ho každý den. Jak s kamarádkami v kavárně nebo v tělocvičně při dalším těžkém tréninku. Neznám nikoho kdo by byl se vším na 100 procent spokojený. Z časopisů a televize jsou na nás chrleny obrovské množství dokonalých těl a tváří. Většinou vypadají skvěle a bez chybičky. I když víme, že více než polovina je upravovaná ve photoshopu dokáže nás to dost potrápit.

nákupy

V nejednom případě může dojít k psychickým problémům a potížím. A proč? Když v podstatě je každé ženské tělo naprosto uchvacující a krásné. A aby náš outfit byl dokonalý je zapotřebí abychom si věřili. Dobrý pocit sami ze sebe nám zajišťuje vždy ten nejkrásnější model. A zaručí nám vždy nejlepší ohlasy. I když zrovna nejsme modelky 90-60-90. Nevěste hlavu. I pro nás krásné plnoštíhlé existují super vychytávky. Je hlavně důležité opravdu přesně vědět jaká velikost nám sedí. Při plnoštíhlé postavě není dobré nosit příliš volné oblečení. Ani nevolte oblečení ve stylu oversize model. Je lepší vsadit na přesnou velikost, která není ani malá ani velká. Volné oblečení nám kila akorát přidávají. Není proto vhodné svoji postavu schovávat.

kamarádky na nákupech

Klidně není na škodu zvolit i upnutější oblečení a to beze strachu. Není důležité kopírovat žádné trendy. Je nejdůležitější cítit se pohodlně a komfortně. A vybírat oblečení z příjemných materiálů. Jako je například bavlna nebo bio bavlna. Pokud máme rádi svůj dekolt nebo zadeček je skvělé ho vypíchnout. A přitáhnout k nim pozornost. Na své ňadra přitáhneme pozornost topy nebo halenkami svázané pod prsy stuhou. Rozepnutý knoflíček navíc nebo zajímavá sukně. Nejen oblečení, ale i kvalitní stahovací a zeštíhlovací prádlo je základ. Že černá zeštíhluje to je obecná pravda. Ale v černé budete vypadat starší a smutně. Ale pěkným doplňkem jako jsou náušnice nebo řetízek přitáhnete pozornost směrem k sobě. A to je dobrý krok. Noste sukně těsně nad kolena, jemné vzory, delší halenky a tuniky, šaty s pasem pod dekolt. A naopak vyhnout se je třeba: nabírané materiály, proužky nebo puntíky. A také rozšiřujícím střihům, příliš vyplněným zimním bundám.