Klouzačka pro děti

Pokud máte děti, tak s nimi samozřejmě asi chodíte na nějaké zábavy anebo na dětské hřiště. Já mám děti tři a musím říct, že je to docela zápřah mít tři děti. Jenomže já jsem si je přála a jsem ráda, že je mám. A ovšem ale ty starosti jsou taky. Naštěstí ale převažují pouze samé radosti a jsem ráda, že všechny mé děti jsou úplně zdravé. Taky chodím s dětmi velmi často na hřiště, protože tam se děti vyhrají nejvíce. A protože když si děti vyhrají na hřišti nejvíce, vyběhají se a pohrají si s kamarády, tak potom večer taky doma krásně spí a potom když stávají ráno do školky, tak nejsou nevrlé.

Děti jsou rády venku.

A proto jsme si taky s přítelem řekli, že pořídíme dětem nějaké hřiště anebo klouzačku a nebo nějaké prolézačky na zahradu. Vybrali jsme skluzavku pro děti, která nám byla doporučená. Takže nám skluzavka pro děti přijde naprosto ideální. Je pro všechny děti, pro všechny věkové kategorie A myslím si, že skluzavku pro děti samozřejmě využiji i dospělí lidé. Třeba například já. Navíc musím, syn totiž chce, abych se s ním klouzala po klouzačce taky.

Na hřišti jsou děti aktivní.

Naštěstí nejsem tak těžká, aby mě dětská klouzačka neunesla. Takže jsem ráda, že mohu synovi splnit přání a občas se s tím skluzu na hřišti na klouzačce. Ovšem ale není to pravidlo. Nakonec jsme skluzavkou pro děti koupili takovou, aby vyhovovala všem třem dětem. Je taková středně velká a není moc prudká. Protože našemu nejmladšímu dítěti jsou tři roky, takže nechceme skluzavkou pro děti takovou, aby byla příliš prudká anebo aby byla moc dlouhá. Naše nejmladší by se tam asi bálo, tak jsme udělali kompromis a pořídili střední skluzavku pro děti. Nevýhoda potom je, kdybychom bydleli v bytě na městě. Tam bychom skluzavku pro děti Detskahriste mít nemohli a myslím si, že by naše děti byly smutné, když jsou zvyklé na velkou zahradu. A| vy máte něco pěkného na zahradě pro děti?