Vytvořte outfit z riflových doplňků

Něco z džínoviny má doma asi každý z nás. Minimálně jedny džíny. I když dříve sloužili jako pracovní kalhoty, dnes je vidíme na lidech pro všech příležitostech. Bohužel, je pravda, že i tam, kde by se džíny nosit neměli. Riflovina je látkou, která se hodí spíše na volnočasové oblečení. Vyrazte si v džínech na procházku, na kávu s kamarádkou nebo do práce, pokud nemusíte dodržovat nějaký předepsaný dress code. Do divadla, http://www.mestskadivadlaprazska.cz/program-a-repertoar/program/ na pohovor nebo koncert vážné hudby ale nechte džíny raději doma.

džíny

Na volný čas se ovšem věci z rifloviny hodí skvěle. Výhodou je snadná udržitelnost a že se jedná o látku, která sluší téměř všem typům postavy. I když to hodně záleží na střihu daného oblečení. Riflovin najdete na oděvním trhu mnoho druhá. Světlou, tmavou, bílou, černou, vícebarevnou, batikovou a tak dále.

Nejpopulárnější věcí z rifloviny jsou bezesporu džíny. Ať vejdete do jakéhokoliv obchodu s oblečením, vždy tam najdete slušný výběr džínů. Hodí se prakticky k čemukoliv. Jednobarevná trička, trička s potiskem, košile, krátké topy, svetříky, blůzky.

Dalším velmi oblíbeným kouskem z tohoto materiálu je džínová bunda. Ta se nosila především v druhé polovině minulého století, ale v posledních letech se opět vrátila mezi módní trendy. Hodí se především k volnočasovým tričkům. Jen si dejte pozor, pokud máte s džínovou bundou na sobě zároveň i rifle. Příliš kontrastní odstíny džínoviny by nemuseli vypadat pospolu dobře.

bunda

Z rifloviny seženete v obchodech i spoustu doplňků. Velmi hezky vypadají třeba riflové kabelky, ale seženete i čelenky do vlasů, opasky nebo dokonce náušnice. Pokud kombinujete více věcí z džínoviny, dejte si pozor, aby to už nebylo moc. Nebude vypadat dobře, pokus i vezmete rifle, džínovou bundu a k tomu ještě riflovou kabelku. Pamatujte na zlaté pravidlo, že méně je opravdu někdy více.