I umělé květiny mohou dělat radost

Rostlinná říše je velmi silný energetický zářič a dovede nás povzbudit, zlepšit náladu i uklidnit. Rostliny nám také přináší radost svým vzhledem, a dokonce i mnoho mužů miluje květiny, které daruje svým přítelkyním, manželkám, matkám či babičkám. Mnoho mužů se také věnuje jejich pěstování i prodeji a tuto profesi vykonává s láskou, ostatně, znáte vy osobně nějakého zahradníka, kterého by jeho profese vůbec nebavila, a vykonával ji jen pro peníze?

umělé květiny

Kam se vlastně umělé květiny hodí

Napadá vás, že umělé květiny jsou natolik nevkusné, že je to pouťový kýč? A neumíte si představit jejich existenci ve vašem bytě? Možná také patříte k lidem, co soudí na základě vlastní zkušenosti z minulosti, kdy se s výrobou umělých květin dekorací i samostatných rostlin teprve začínalo, a výroba plastů nebyla zdaleka na takové úrovni, jako dnes. Je fakt, že tehdejší karafiáty či slunečnice jste bezpečně rozeznali od „originálu“, a také je fakt, že moc velký úspěch nesklízely.

dekorace s umělými květinami

Dnes je to jiné, máte na výběr obrovské množství výrobku v tomto duchu a můžete je využít v podstatě kdekoli. Výhodou je, že jim nevadí vítr, mráz, sníh, ani letní vedra. Můžete je klidně ponechat půl l roku uschované v igelitovém sáčku ve skříni a můžete je umístit i do koupelny nebo na toaletu, kde máte jen malé okénko, nebo vůbec žádné, a svítíte tu, jen když do místností vstupujete.

Květiny pro slavnostní příležitosti

Umělé květiny mohou potěšit i na různých oslavách, večírcích, firemních akcích a dalších společenských záležitostech kde se schází větší množství osob, a kde může dojít k poškození řezaných květin. Výhodou květin umělých, je, že je pořídíte naráz, a můžete je využít opakovaně, kdežto bohaté kytice růží, gerber či kopretin draze zaplatíte a po několika dnech květiny uhynou. Ostatně, nebylo by lepší namísto květin řezaných darovat lidem ty živé, v květináčích, aby se o ně postarali a dali jim šanci ještě dožít svůj životní cyklus?