I plnoštíhlí se mohou obléct stylově!

Být plnoštíhlý rozhodně není nějaký handicap, jak se asi může zdát. Je to naprosto normální věc, protože být vychrtlý také asi není úplně super a normální. Plnoštíhlý člověk není tlustý, toto se nesmí zaměňovat, protože tlustý člověk má nadváhu, neboli má navíc kila, která už pro tělo nejsou zdravá. Takový člověk je tlustý, rozhodně se nejedná o někoho, kdo je plnoštíhlý a akorát, například u žen, je krev a mléko, což je rozhodně fajn a mnohem lepší než člověk, který vypadá jak kost.

dieta

Lidí, kteří si myslí, že být plnoštíhlý je nějaká nemoc a je to špatné je víc a víc, a proto by se mělo všem takovým lidem vysvětlit, že doopravdy to vlastně vůbec nevadí a takoví lidé jsou třeba mnohem šťastnější a zdravější než ti, kteří vypadají jako kost a kůže, což není mimochodem ani pěkné, ale o tomto se bavit nemůžeme, to bychom zase uráželi ty, kteří takto vypadají. Nikdo nevypadá špatně a vždy se najde někdo, kdo vás bude milovat a chtít, ale rozhodně všichni vidíme, co vypadá víc zdravě, jestli člověk, který jí tak akorát a vypadá jen trošku oplácaně nebo člověk, který se stresuje a pozastavuje nad každým soustem a vypadá jak smrt.

svaly

Plnoštíhlí lidé vypadají alespoň spokojeně a cítí se zdravě. Bohužel dnešní společnost je taková, že kdokoliv, kdo nevypadá jako modelky na molu je automaticky tlustý a nevhodný a automaticky se musí oblékat jako snad o deset let starší člověk a nemá právo si obléct nic stylového. Tento názor je v dnešní době víc a víc rozšířený a je třeba toto šíření zastavit. Existuje plno krásných kousků i pro plnoštíhlé lidi, nemusí se však jednat hned o plnoštíhlého člověka, pokud si někdo objedná velikost XXL, může být jen vysoký, nebo to je člověk, který má raději volné věci. V této velikosti existuje vše, co existuje i ve velikosti menší, třeba letní šaty XXL, sukně, různé bundy, trička, zkrátka cokoliv, co by si koupil vychrtlý člověk. Navíc mnohdy v obchodech bývají speciální sekce pro plnoštíhlé, které bývají mnohdy mnohem lepší než ty normální.