Jak udělat vaši svatbu opravdu zábavnou?

Byli jste někdy na svatbě, která byla opravdu zábavná? Chtěli byste, aby se hosté na vaší svatbě pobavili? Zábavná svatba nemusí být drahá ani nijak okázalá. Tu opravdu zábavnou svatbu tvoří manželé, ostatní hosté a celková atmosféra, která na svatbě je. Jak ale docílit toho, že na vaší vlastní svatbě bude skvělá a uvolněná atmosféra? Neexistuje žádný univerzální návod, jak toho docílit, ale samozřejmě existují různé maličkosti, které můžete zahrnout do své svatby a dosáhnout tak skvělé atmosféry.

svatba

Promyslete si do předu, jaký chcete na svatbě program. Bude to chtít něco zábavného, co rozproudí konverzaci a vaše hosty trochu uvolní. Pokud jsou vaši hosté spíše introvertní, možná není dobrý nápad, aby hlavním bodem programu byly hry, které se typicky hrají na svatbách. Můžete zkusit třeba nějaké vystoupení, například stand-up komik nebo kouzelník, by mohl být skvělá zábava na svatbu https://www.vaskouzelnik.cz/zabava-na-svatbu.

Zbavte se na svatbě formalit. To přispěje k té správné, uvolněné atmosféře. Většina svateb je přímo nasáklá různými formálnostmi. Netrvejte na přísném dress codu, nechte ostatní, ať si obléknou více uvolněné oblečení, než bývá zvykem. Místo šampaňského můžete servírovat třeba koktejly a způsob stolování také nemusí být tak přísný, Všechny tyto maličkosti přispějí k tomu, že se budou vaši hosté cítit více uvolněné.

manželé

Zapojte co nejvíce své hosty do společnosti ostatních hostů. Nejlepší svatba je ta, kde se vesměs všichni znají. K tomu můžete udělat krok již před svatbou, kdy uspořádáte třeba rozlučku se svobodou a pozvete ty, kteří se mají účastnit vaší svatby. Určitě je dobrý nápad taky promíchat hosty u stolů tak, aby se seznámili s novými lidmi. Rovněž stolování pomocí bufetu může pomoci u některých hostů prolomit vzájemně ledy a navázat s ostatními živou konverzaci.