Udělejte si kouzelné Vánoce

Možná jsou to vaše první Vánoce v nové domově, možná byste prostě letos chtěli něco jiného než plastové ozdoby ze supermarketu. Možná kvůli novému přírůstku v rodině musíte na čas uklidit skleněné ozdoby na půdu a lámete si hlavu, jak to letos uděláte s výzdobou. Ať už se vás týká jakýkoliv případ, věříme, že vám dokážeme nabídnout to nejlepší řešení.

vánoční dárky a lucerna

Ptáte se, kdo jsme? Jsme společnost Selvintech, malá rodinná firma, která se věnuje výrobě drobných dekorativních předmět pro české i slovenské domácnosti. A právě dnes začíná sezóna Vánoční výroby a kouzelných ozdob a dekorací z korálků.

Aktuálně v našem e-shopu najdete roztomilé andílky nebo elegantní hvězdy v různých barevných variantách a můžete si tak vybrat tu, která bude ladit k vašim představám. Obrovská výhoda korálkových ozdob je jejich odolnost. Ani kočka, ani dítě je nemůže rozbít a vypadají mnohem lépe než plastové imitace tradičních skleněných koulí. Ozdoby z korálků jsou ukázkou pravé české zručnosti a jednoznačně rozzáří vaši domácnost.

Věříme, že oceníte pravou ruční výrobu. Tradiční řemesla a ručně tvořené ozdoby jsou okrasou domácností a pokud nejste manuálně zruční, není to ostuda, takové dekorace nakoupit.

Nákupem našich výrobků totiž nepodpoříte velký korporát, ale malé české výrobce, nejčastěji maminky malých dětí. Naše společnost totiž nabízí pracovní příležitost i těm, kteří kvůli péči o děti nemohou pracovat ve směnném provozu nebo daleko dojíždět.

dítě s dárky a ozdobami

Máte svoji představu, jaké dekorace byste chtěli? V případě, že bystě chtěli větší množství ozdob s vlastním designem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi probereme dostupné možnosti a finanční náročnost. Pokud budete odebírat větší množství třeba pro svoji firmu, jsme schopní dodat i ozdoby ve firemních barvách nebo dokonce doplněné logem nebo typickým prvkem společnosti.