Pohodlné legíny

Pamatuji si, jak jsem s kamarádkou prohlížela módní časopis, který byl sportovní. S kamarádkou totiž moc rády sportujeme, takže taky odebíráme pravidelně různé sportovní časopisy. Jsou to dva časopisové tituly. A vždycky je přečteme od začátku do konce a vždycky tam jsou různé typy, jak zpevnit postavu nebo různé tipy na zdravý jídelníček. Ani bych ne spočítala, kolikrát jsem zkoušela změnit svůj jídelníček, abych dala dolů to své břicho. A mě už to asi nikdy nepůjde, protože jsem po porodu a jak jsem zjistila, tak u nás v rodině je velké břicho asi dědičné. Protože u nás v rodině neznám žádnou ženou, která by měla ploché nebo alespoň málo vypouklé břicho. Na to pomůže asi jenom plastika.

Populární lesklé legíny.

My ho máme opravdu velké. Jinak jsme celkově štíhlé, tak břicho nám to kazí a vypadáme stále jako těhotné. Takže jsem ráda, když mohu jít do posilovny. Chodím do posilovny velmi často a taky se tam jmenuje ráda hezky oblékám. Nejraději nosím lesklé legíny. Protože lesklé legíny jsou výhodné v tom, že krásně stáhnout postavu, když mají správný materiál. Já, když si kupují lesklé legíny, tak vyžaduji, aby materiál byl opravdu hodně pružný a aby lesklé legíny https://www.disstyle.cz/leskle-leginy měly vysoký pas. A tohle vyžaduji kvůli tomu, aby mi to stáhlo břicho a vypadalo moje břicho více plošší.

I běh jsem si oblíbila.

Líbí se mi, když legíny také zvýrazňují zadní část těla. Co třeba push up legíny. A ještě když jsou k tomu legíny lesklé, tak je to jenom velké plus. Já v legínách trávím opravdu velký čas. I doma nosím lesklé legíny, takže v legínách trávím hlavně čas v tělocvičně a taky doma, protože lesklé legíny jsou hodně pohodlné, tak proč toho nevyužít. Já sama jsem si obílila a můžu říct, že se mi už ani nechtějí nosit například džíny nebo klasické kalhoty. Zvykla jsem si na pohodlí. A jakému typu kalhot nebo legín dáváte vy přednost?