Pár kilo navíc není v módě žádný problém – Oblékejte se vkusně a ukažte, že máte sebevědomí!

Řekli byste, že se ženy s plnými křivkami nemohou hezky oblékat? Je třeba se zahalovat, když nemáte úplně postavu modelky? Dnes už určitě ne! 

Pár kilo navíc není v módě žádný problém – Oblékejte se vkusně a ukažte, že máte sebevědomí! 

Myslíte si, že odvážnější kousky oblečení jsou jen pro štíhlé ženy s postavou modelek? Máte pocit, že je nutné nosit jen černou nebo že se musíte zahalovat do volných kousků oblečení? Pak se mýlíte a to hodně. Dnešní doba je sice zvláštní ve všech směrech, na jednu stranu se na nás valí jen obrazy štíhlých a vysportovaných těl, ale na druhou stranu už se mnohem více mluví o kypřejších tvarech a i modelky už dnes nemusí být jen kost a kůže. I když máte pár kilo navíc, můžete se směle oblékat do krásných a i odvážnějších modelů. Jen je potřeba vědět, jak na to, aby to stále bylo vkusné. A to může být někdy problém dobře trefit. 

plnoštíhlá žena

Aby vše bylo v rovnováze 

Nikde není psáno, že ani plnoštíhlé ženy si nemohou oblékat upnutější modely, ale vždy je zapotřebí dbát na to, aby to nebylo příliš. A co to znamená? Ženy by měly mít vždy jen jeden upnutý kousek oblečení a to buď na horní části těla, nebo na té dolní. K upnutým džínům je lepší vzít volnější halenku či košili a zase naopak. Ideální jsou pak sukně, šaty s páskem, který zdůrazní pas a ženské přednosti. Pro menší ženy s plnými křivkami je vhodné obouvat boty na podpatku nebo alespoň zvýšené platformě. 

kyprá žena

Zkuste to i s doplňky 

Další věcí jsou doplňky, ty totiž dokážou mnohdy odvést pozornost tím správným směrem. Takže určitě vybírejte i slušiví pásky, čelenky do vlasů nebo výraznější náušnice ke svým outfitům. Velký dojem udělá i kabelka. Ta by měla ladit s tím, co si obléknete, ale měla by být i výrazná a nápaditá. Hodně udělá ale i věc jiná, ta není spojena s módou jako takovou. Je to sebevědomí. Pokud se budete schovávat, jestliže bude patrné na první pohled, že se ve svém těle dobře necítíte, žádný outfit z vás královnu neudělá. 

Ženy s křivkami jsou však krásné a žádané. Je třeba si to uvědomit a snažit se to co nejvíce prodat. Budete se cítit pak mnohem lépe, ať si obléknete cokoliv.