Chcete si na své zahrádce uspořádat oslavu a nemůžete sehnat žádné kloudné stany? Máme pro vás super nabídku!

Máte v plánu uspořádat párty na vaší zahrádce a chcete grilovat a slavit za každého počasí? Pak budete potřebovat nějaký vhodný stan pod který schováte vaše jídlo, či pití. Máme pro vás nabídku nůžkového párty stanu 2×2 m v různých barvách a ve skvělé kvalitě! Mí přátelé tyto stany mají a jsou opravdu skvělé. Můžete si pod ně dát něco dobrého k snědku, ale můžete se pod ně schovat i vy samy, v případě nepříznivého počasí.

stan v přírodě

Jak se sestavují nůžkové párty stany?
Nejprve rozložíme konstrukci stanu, poté ho přikryjeme plachtou, nohy stanu vytáhneme. Přidáme jednotlivé plachty jako stěny a zalepíme je suchým zipem okolo tyčí. Nakonec zapneme po všech stranách zip a srolujeme předek stanu (vchod) a zavážeme, aby se dalo do stanu vcházet a zase z něho vycházet. Také plachty uvnitř ze stran se dají srolovat a přivázat, aby do stanu šlo více světla.

O společnosti TENTino s.r.o.
Společnost TENTino s.r.o. byla založena před 21 lety v Královéhradeckém kraji.
Zabýváme se silniční nákladní dopravou, výrobou, stravování v restauracích, u stánků.
Jsme jeden z největších e-shopů párty stan, potrpíme si na kvalitních výrobcích, o různých rozměrech. Naše stany jsou velmi odolné!! Už více jak 20 let testujeme vlastní produkty!

stan v lese

A právě my nabízíme nůžkové párty stany 2×2 právě od společnosti TENTino s.r.o. V naší nabídce můžete najít například Nůžkový párty stan 2x2m TENTino Small HEXAGON, který má velmi odolnou konstrukci, tyto typy stanů jsou lehčí, mají hliníkový profil, tudíž jsou velmi kvalitní! Mezi další stan, který prodáváme patří například – Nůžkový párty stan 2×2 m TENTino Big HEXAGON EXTREME. Tyto typy stanů mají zesílený materiál opláštění, má silnější UV filtr a má poměrně dost dlouhou životnost. Můžete si vybrat mezi celou škálou barev! Od bílé, žluté, šedé, červené, modré, fialové, zelené, oranžové, až po černou! Nabízíme také stany o velikosti 3x3m. A moc prima je, že si můžete vybrat mezi celou škálou barev!