Pohodlné kalhotky

Vzpomínám si na ty doby, kdy vůbec nebyly dostupné menstruační tampony, ale pouze jenom vložky, a to ještě takové nepraktické. Tohle říkala i moje máma. A taky vždycky říkala, že jí vložka vždycky lezla skoro až na záda. Já se tomu směji, a vy možná taky, ale věřte mi, že to určitě muselo být velice nepohodlné. To dnešní ženy a dívky tu mají jednoduché kvůli tomu, že si mohou vybrat. Mohou mít jak vložku, tak taky třeba například tampon anebo menstruační kalíšek. Podle mého názoru je menstruační kalíšek opravdu populární. A já jsem ho tedy nikdy nezkoušela, ale myslím si, že to bude velice nepraktické.

Kalhotky jsou moc pohodlné.

Protože opravdu si nedokážu představit, že bych byla někde na rande v restauraci a musela bych si vyměnit menstruační kalíšek. A to budu jako někde v restauračním zařízení si měnit kalíšek, který je plný krve? A co hygiena? Tohle u mě samozřejmě nepřipadalo v úvahu. Proto jsem se raději podívala na webové stránky myfemini.cz, kde nabízí menstruační kalhotky. Myslím si, že právě menstruační kalhotky bylo velice pohodlné a taky praktické. Já sama jí jsem si oblíbila, když jsem si je koupila poprvé. Nejenomže mají opravdu skvělý absorpční materiál, ale opravdu mě ochrání na sto procent.

Mnoho žen dává přednost tamponu.

Sice cena je o něco dražší, ale zase menstruační kalhotky vypadají opravdu stylově a vůbec to nejde poznat, že by to byly menstruační kalhotky. A víte, jak se jim říká zkráceně? Feminity. A jsou jste stoprocentní organické bavlny a kvalitních italských materiálů. A já mám opravdu moc ráda, když si někdo dává záležet na tom, aby jeho výrobky byly opravdu kvalitní a měly skvělý materiál. Na materiálu si dávám hodně záležet, obzvláště, pokud jde od spodní prádlo. V tom jsem hodně náročná. A jak fungují menstruační kalhotky? Doporučuji ji je, jsou velmi pohodlné a budete se cítit vážně příjemně a pohodlně.