Mobil a videa

Mám malého syna, kterému je sedm let a už se opravdu dokonalé vyzná v počítači a taky v mobilním telefonu. A proto jsem synovi pořídila vlastní tablet, aby si na něm mohl hrát. A víte, jakou hru si nejčastěji a nejraději hraje? Samozřejmě, že minecraft. Já jsem stále na Facebooku a na YouTube, ale syn má taky rád YouTube, ale hlavně ten Minecraft, kde hraje taky online s kamarády. To vůbec nevadí, protože podle mého názoru by dětem neměly být odpírány novinky v elektronice, jako třeba tablet nebo notebook anebo počítač. Proč taky? Je to jejich zábava, tak proč jim to brát a zakazovat.

Denně mám v ruce mobil.

Vždyť podle mého názoru právě tablet nebo mobil děti vzdělává. Dají se tam totiž stáhnout různá videa, jako například v anglickém jazyce. Anebo pohádka nebo různé hry. Proto Facebook Video Downloader používám velice často. Mně se tato aplikace líbí, protože se velice moc ráda dívám na různá videa. A to hlavně před spaním. Kolikrát bych se taky na sebe naštvala, že stále jenom koukám na Facebook a Facebook video downloader a stále něco stahuji a potom chodím špatně pozdě spát. Potom se mi nechce vůbec vstávat. Abych pak odvedla syna do školy. A sice ano, chápu, že je to složité, že každý člověk má své záliby a koníčky.

Mám ráda sociální sítě.

A že syna baví Minecraft a tablet a mě zase facebook. Každý si jednoduše najde to svoje, co ho baví. A můj syn už taky začal stahovat videa. Takže Facebook Video Downloader není už jenom moje záliba, ale taky synova. A docela taky překvapená, že taky syn umí stahovat videa a že taky dokáže zacházet s Facebookem. Sice vlastní profil samozřejmě nemá, to bych mu zakázala. Ale občas na počítači najede na můj profil a kouká se tam na různá videa a taky na obrázky. A když už jsme u sociálních sítí, tak znáte vůbec facebook video downloader? Pokud ne, tak se to rychle naučte, protože v příštích letech z toho bude velký hit.